2 september 2021

De Ronde van Culibel

Nieuw ! De ronde van Culibel, waar we elke week een Culibe-lid in de kijker plaatsen.

Hebben jullie ook het gevoel dat de voorbije (vakantie)maanden voorbij gevlogen zijn…desondanks de aparte zomer. Het is ons niet ontgaan, jullie hebben alvast genoten met volle teugen, daar zijn de talrijke foto’s op sociale media getuige van. Meer dan ooit gingen we op vakantie in eigen land, we ontdekten nieuwe regio’s en smaakvolle nieuwe adressen.

Ook wij bij Culibel zaten niet stil, we bliezen 40 kaarsjes uit, lanceerden een nieuwe website en momenteel zetten we al onze leden en ambassadeurs in de kijker onder de noemer “De ronde van Culibel”.

Die ronde kan u volgen via onze facebook pagina, ideaal om nieuwe adresjes te leren kennen.
 
Surf zeker eens naar de Culibel website en laat jullie onderdompelen in de wereld van Culibel “de kunst van het tafelen”.

Onze leden & ambassadeurs staan garant voor mooie & smaakvolle momenten.

We wensen jullie fijne tafelmomenten & veel leesplezier.

Reageren

Your email address will not be published.